Advertorial

Advertorial

האם באמת צריך
מטהר אוויר בבית?

לשמור על הבריאות שלך ע״י חסימת 99.9% מהמזהמים הביתיים
כגון: אלרגנים, וירוסים, בקטריות, עשן, אבק, עובש ועוד 

מעולם לא היה קל יותר לנקות את האוויר בבית

בכל יום אנחנו נחשפים למספר עצום של מזהמים באוויר העלולים להיות מסוכנים לבריאות שלנו והאהובים עלינו. המזהמים הללו נמצאים באוויר הפתוח בבית ונגרמים ע״י מספר מקורות כגון טיגון, נשירת שיערות בעלי חיים, אבק ועובש או אלרגנים עונתיים החודרים דרך החלונות.

מטהר אוויר עוזר לנו לנהל את איכות האוויר בבית ומפלטר ביעילות את החמצן שאנו נושמים, שומר על הבריאות לאורך זמן, ותורם ליותר אנרגיה ואפקטיביות בחיים.

יתרונות של מטהר אוויר

ממזער סימפטומים של אלרגיה 🌺
כולנו מכירים מישהו שסובל מאלרגיות, שימוש במטהר אוויר זוהי דרך מעולה לשפר את איכות הנשימה והורדת הסימפטומים.

עצירת מחלות ממזהמים 🦠
וירוסים ובקטריות מטיילים להם דרך האוויר, ולמרות שיש לנו מערכת חיסונית שמגנה עלינו, פילטור של האוויר מעלה את הסיכוי לבריאות לאורך זמן.

עצירת מחלות מזגן 🥶
נמאס לך לקום עייף וחולה? המזגן הביתי ממחזר באופן רציף את האוויר בבית ומפוצץ אותך באבק ועובש לכל אורך הלילה.

שיפור איכות השינה😴
הסרה של אלרגנים כגון אבק ועובש העלולים לגרום לבעיות נשימה כגון נחירות ואף סתום. כולנו יודעים עד כמה איכות שינה משפרת לנו כל היבט בחיים.

ניהול סימפטומים של אסטמה 😮‍💨
1 מתוך 12 אנשים סובל מאסטמה הפוגעת בחייו. מטהר אוויר עוזר להסיר אלרגנים הגורמים להחמרת המצב.

ניטרול ריחות לא נעימים 🦨
אוכל שנשרף, עשן סיגריות, ריח מהמזגן או סתם ריחות שנתקעים בבית. את כל אלה אפשר להסיר במהירות בעזרת מטהר אוויר.

אולי אתה חושב שאתה מוגן מזיהום אוויר בבית...

על פי הסוכנות הרשמית לאיכות הסביבה (EPA), האדם הממוצע מבלה 93% מחייו במקומות סגורים. אם נוסיף את התקופה האחרונה שבאה עלינו מהמגפה, ניתן להניח שהמספרים הללו רק גדלו.

אם אתם לא מבינים למה זוהי בעיה, תחשבו על זה: המחקרים של ה- EPA מראים שהאוויר בבית יכול להיות מזוהם עד פי 5 יותר מהאוויר שנושמים בחוץ.
 יותר מכך, החשיפה שלנו למזהמים המסוכנים הללו מתגברת כאשר יש מודעת נמוכה לאיוורור החדר. כלומר, מזהמים נכנסים לביתנו ונשארים שם כדי לחגוג ולהתרבות.

האוויר בבית שאנו נושמים עומד במקום, במיוחד בחודשי החורף כאשר אנו מנסים פחות לפתוח חלונות ולשמור על חום הבית. בתים מתוכננים לשמור על האוויר בפנים, לכן זה לא מפתיע שהזיהום אוויר בבית מסוכן לבריאות שלנו. רמת הזיהום הגבוהה בתוך בתים ומשרדים קיבלה את הכינוי, "תסמונת הבית החולה", המתארת מצב בו המבנה מכיל חומרים רעילים המסכנים את יושביו.

הכירו את ה״רוצחים השקטים״ -
PM10 ו - PM2.5 


ישנם 2 סוגים עיקריים של מזהמים ביתיים שאנחנו צריכים להיות מודעים אליהם -  PM10 ו- PM2.5.

את הזיהום נהוג למדוד על פי כמות חלקיקי האוויר המזוהמים הנמצאים בחלל. המדדים בודקים את ריכוז חלקיקי האוויר המזוהמים לפי גודלם: PM 2.5 לחלקיקים בקוטר של 2.5 מיקרומטר, ו-PM 10 לחלקיקים בקוטר של 10 מיקרומטר.

חלקיקים כגון אבק, לכלוך, שיער ועשן, הגדולים מספיק כדי להראות ויזואלית בחיי היום יום, נכנסים לקטגורייה של PM10, בזמן שחלקיקים אחרים כל כך קטנים שניתן לראותם רק ע״י מיקרוסקופ אלקטרוני והם מוגדרים כ-  PM2.5, או בכינויים ״הרוצחים השקטים״. החלקיקים הקטנים יותר הם המזהמים המסוכנים ביותר לבריאות הציבור, משום שאלו חודרים לא רק לכלי הנשימה, אלא גם לכלי הדם.

אילו פעילויות בבית גורמות לזיהום גבוה?

.פעילויות שגרתיות בבית גורמות לייצור מרובה של חלקיקים המזהמים את האוויר שאנחנו נושמים. להלן רשימה של אלו הגורמות לזיהום הגבוה ביותר:

גזים הנפלטים מטיגון 🍳
בישול הוכח כמזהם ראשי, במיוחד כאשר מטגנים עם שמן. מומחים ממליצים על בישול רק בחדרים עם איוורור איכותי בהם אוויר נקי מסיר את הפחמן החד חמצני, פורמולדהיד, גז דליק המסוכן לבריאות וכך גם חלקיקים מזהמים אחרים הנוצרים מגזים רעילים.

עשן טבק 🚬
כולנו יודעים שעישון טבק מסוכן לבריאות, אך מחקרים מראים כי עישון פסיבי יכול להיות מסוכן בדיוק באותה מידה. בנוסף, לעשן טבק יש את היכולת להדבק לקירות, שטיחים ובדים אחרים המשאירים ריחות לא נעימים בבית.

שיערות בעלי חיים 🐾
כן, בעלי חיים הם אחלה ומספקים לנו אהבה ללא גבולות, אבל הם גם מביאים איתם לכלוך מבחוץ ומנשירים שיער ומזהמים היכולים לעורר תגובות אלרגיה

חלקיקי אבק 💨
חלקיקי אבק נוצרים בכל יום מתאי עור מתים וחומרים אורגנים המצטברים מבחוץ בתוך הבית ומתפשטים ע״י המזגן ומקורות איוורור אחרים 

אלרגנים מצמחים 🌼
אנשים רבים סובלים מאלרגיות עונתיות הנגרמות ע״ אלרגנים מצמחים, בעיקר בעונת האביב. חלקיקים מיקרוסקופים אלו יכולים לגרום לטווח רחב של סימפטומים החל מנזלת, שיעול, התעטשויות ותגובות אלרגיה אחרות.

מחלות הנישאות באוויר  🦠
למרות שאינן נראות לעין, אנו נמצאים במגע תמידי עם אלפים של בקטריות ווירוסים הנישאים באוויר. למרות שהרבה מהם אינם מסוכנים לאדם, חלקם עלולים לגרום למחלות, החל משפעת קלה ועד לזיהומים קשים כגון הקורונה.

ההתחממות הגלובלית והאוויר שאנו נושמים

ההתחממות הגלובלית מובילה לאיכות אוויר נמוכה הנוצרת מרמות גבוהות של פחמן דו חמצני המסוכן לבריאות האדם. הגזים הללו הנוצרים מאפקט החממה מתגברים משנה לשנה ויוצרים מעגל בלתי נגמר של טמפרטורות גבוהות וזיהום אוויר כגון אובך, עובש, ומזהמים המתפשטים בעשן עקב שריפות רבות ברחבי העולם.

HEPA פילטרים - ״השומרים״

Medical Grade HEPA Filters

The Sensibo Pure comes equipped with a medical grade HEPA filter, combined with a pre-filter and an active carbon filter to maximize air purity, removing particles as small as 0.1 microns from the air. These 3 layers of filtration allow for the Sensibo Pure to thoroughly purify your homes air and protect your health. 

Check Availability

סנסיבו פיור הוא מטהר אוויר יחיד מסוגו המסיר מספר רב של חלקיקי מזהמים PM10 ו- PM2.5 על מנת לשפר את איכות האוויר בבית.

מטהר אוויר מתקדם זה פועל בעזרת פילטר HEPA, פילטר שנחשב למסנן אבסולוטי, ברמת הסינון המכאנית הגבוהה ביותר בשוק כיום. עבודתו של מסנן זה מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון, המחזיקה שכבות של סיבי זכוכית באיכות הגבוהה ביותר, המודבקים זה לזה בצפיפות רבה.

השילוב של פילטר זה עם פילטר חיצוני ובנוסף פילטר פחמן - ממקסם את טיהור האוויר ומסיר חלקיקים המגיעים לגודל מנייטורי של 0.1 מיקרונים.
שלושת הפילטרים הללו עובדים יחדיו על מנת לעזור לסנסיבו פיור לטהר את האוויר בבית בצורה הטובה ביותר ולשמור על הבריאות שלך.

מה לגבי זיהום של SARS-COV-2?  

הפילטרים של הסנסיבו פיור מסוגלים לללכוד חלקיקי SARS-COV-2 הגורמים לזיהום של COVID-19.
ע״י פילטור רציף של האוויר ניתן להוריד משמעותית את הסיכון שלך ושל משפחתך לחשיפה לזיהומים אלו ומחלות זיהומיות אחרות.

פילטור רפואי ברמה הגבוהה ביותר

3 שכבות סינון בסטנדרט רפואי מתקדם המסוגלים לנקות מהאוויר עשן, אלרגנים, בקטריות, אבק ווירוסים

חיישני איכות אוויר חכמים

מודדים באופן רציף איכות אוויר בבית ומנתחים את הזיהום אוויר בחוץ על מנת לאפטם את כוח האיוורור של המטהר

פעולה שקטה כאשר אתה בבית

מסנן את האוויר ללא רעש כאשר אתה בבית ומופעל במצב ניקיון טורבו כאשר הפיור מזהה שיצאת מהבית

ההתחממות הגלובלית והאוויר שאנו נושמים

ההתחממות הגלובלית הובילה לאיכות אוויר נמוכה הנוצרת מרמות גבוהות של פחמן דו חמצני המסוכן לבריאות האדם. הגזים הללו הנוצרים מאפקט החממה מתגברים משנה לשנה ויוצרים מעגל בלתי נגמר של טמפרטורות גבוהות וזיהום אוויר כגון אובך, עובש, ומזהמים המתפשטים בעשן עקב שריפות רבות ברחבי העולם.

Medical Grade HEPA Filters

HEPA  פילטרים - ״השומרים״

סנסיבו פיור הוא מטהר אוויר יחיד מסוגו המסיר מספר רב של חלקיקי מזהמים PM10 ו- PM2.5 על מנת לשפר את איכות האוויר בבית. מטהר אוויר מתקדם זה פועל בעזרת פילטר  HEPA, פילטר שנחשב למסנן אבסולוטי, ברמת הסינון הגבוהה ביותר בשוק כיום. עבודתו של מסנן זה מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון, המחזיקה שכבות של סיבי זכוכית באיכות הגבוהה ביותר, המודבקים זה לזה בצפיפות רבה. 

השילוב של פילטר זה עם פילטר חיצוני ובנוסף פילטר פחמן ממקסם את טיהור האוויר ומסיר חלקיקים המגיעים לגודל מנייטורי של 0.1 מיקרונים. 

שלושת הפילטרים הללו עובדים יחדיו על מנת לעזור לסנסיבו פיור לטהר את האוויר בבית בצורה הטובה ביותר ולשמור על הבריאות שלך.

The Sensibo Pure comes equipped with a medical grade HEPA filter, combined with a pre-filter and an active carbon filter to maximize air purity, removing particles as small as 0.1 microns from the air. These 3 layers of filtration allow for the Sensibo Pure to thoroughly purify your homes air and protect your health. 

Check Availability

מה לגבי זיהום של SARS-COV-2?  

הפילטרים של הסנסיבו פיור מסוגלים לללכד חלקיקי SARS-COV-2 הגורמים לזיהום של  COVID-19. ע״י פילטור רציף של האוויר ניתן להוריד משמעותית את הסיכון שלך ושל משפחתך לחשיפה לזיהומים אלו ומחלות זיהומית אחרות.

לבדיקת זמינות

Climate Change & the Air You Breathe

Climate change has contributed to lower air quality as higher levels of CO2 can be harmful to human health. These greenhouse gasses are rising each year and create a never ending cycle of higher temperatures and in turn create outdoor pollution like smog, molds, and increase the likelihood of smoke and air pollution caused by wildfires.

Check Availability

מה הסנסיבו פיור יכול לעשות בשבילך?

פילטור רפואי ברמה הגבוהה ביותר

3 שכבות סינון בסטנדרט רפואי מתקדם המסוגלים המנקות  מהאוויר עשן, אלרגנים, בקטריות, אבק ווירוסים

חיישני איכות אוויר חכמים

מודדים באופן רציף איכות אוויר בבית ומנתחים את הזיהום אוויר בחוץ על מנת לאפטם את כוח האיוורור של המטהר

פעולה שקטה כאשר אתה בבית

מסנן את האוויר ללא רעש כאשר אתה בבית ומופעל במצב ניקיון טורבו כאשר הפיור מזהה שיצאת מהבית

להנות מהכוח של פיור בוסט ™

ניתן להגדיל את הטווח של הסנסיבו פיור לך בעזרת אינטגרציה שלו עם אחד מהמכשירי שליטת מזגן החכמים של סנסיבו, כגון הסנסיבו אייר. הפיצ׳ר הזה נותן לפיור את היכולת לתקשר עם המזגן הביתי שלך ולהפעיל את המאוורר שלו על מנת לחזק את זרימת האוויר בחדר ולחזק עוד יותר את הפילטור הרפואי של המסננים. 

להנות מהכוח של פיור בוסט ™

ניתן להגדיל את הטווח של הסנסיבו פיור בעזרת אינטגרציה שלו עם אחד מהמכשירי שליטת מזגן החכמים של סנסיבו, כגון הסנסיבו אייר. הפיצ׳ר הזה נותן לפיור את היכולת לתקשר עם המזגן הביתי שלך ולהפעיל את המאוורר שלו על מנת להגביר את זרימת האוויר בחדר ולחזק עוד יותר את הטיהור של האוויר בחדר. 

לבדיקת זמינות

המטהר אוויר היחידי שתומך בפיור בוסט ™

הטכנולוגיה החיישנית החכמה שמשפרת את איכות האוויר

הגנה חכמה נגד וירוסים

פיור בוסט, יחד עם ה-  HEPA  פילטר והמסנן פחמן, מסיר חלקיקים קטנטנים עד גודל 0.1 מיקרונים ומגן בפני וירוסים, בקטריות, אבק, עשן, וריחות לא נעימים.

פילטור אוויר עוצמתי

כאשר אתה עוזב את הבית, פיור בוסט יטהר את האוויר במצב טורבו, כך שתוכל לחזור הביתה לאוויר נקי, בטוח ומרענן.

Sensibo Pure Smart Sensing Air Purifier

 פועל באופן רציף בעזרת חיישנים חכמים

מצוייד בחיישני איכות אוויר מתקדמים, הסנסיבו פיור מודד 24/7 את איכות האוויר בבית ומדליק/מכבה את הטיהור אוויר אוטומטית.

״הגדר ושכח״

סנסיבו פיור מתאים את עצמו אוטומטית בהתאם לאנשים הנמצאים בבית, רמת הזיהום אוויר בבית ובחוץ, ולפי זמנים.

המטהר אוויר היחידי שתומך בפיור בוסט ™

Sensibo pure

מצוייד בחיישני איכות אוויר מתקדמים, הסנסיבו פיור מודד 24/7 את איכות האוויר בבית ומדליק/מכבה את הטיהור אוויר אוטומטית.

לרכוש את הסנסיבו פיור

במחיר מוזל!

להזמין כעת לפני שהמלאי שוב נגמר

לרכוש את הסנסיבו פיור

עכשיו בהנחה מיוחדת
ל- Shoppin IL

Sensibo pure smart sensing air purifier review

הריח בדירה נעלם לגמרי

Sensibo Pure | Verified Purchase

ליאור.ל - ישראל- ינואר 2021

החברה כל הזמן התלוננה שהריח בדירה שלי מזעזע. מאז השימוש בסנסיבו הריחות נעלמו לגמרי. ובאמת מרגישים שהאוויר נקי יותר. אחלה מוצר

Sensibo pure smart sensing air purifier testimonial

מתממשק עם הבית החכם שלי

Sensibo Pure | Verified Purchase

דנה.ר - ישראל - יוני 2021

מרוצה מאוד מהרכישה. הפיור אוטומטית נדלק במצב טורבו כאשר יש זיהום גבוה יותר. ואם הרעש מפריע אפשר להגדיר שיפעל כשיוצאים מהבית. מפעילה אותו מאפל הומקיט שלי

Sensibo pure smart air purifier review

סוף סוף מטהר אוויר חכם

Sensibo Pure | Verified Purchase

איתמר.כ - ישראל - מאי 2021

רכשתי את המטהר אוויר הזה עם מספר ספקות, אבל אשכרה רואים באפליקציה את הרמת זיהום אוויר יורדת. ומשהו באוויר מרגיש מרענן. סוף סוף הולך לישון בתחושה טובה

Sensibo pure smart sensing air purifier customer review

האלרגיות מהחתול ירדו משמעותית

Sensibo Pure | Verified Purchase

חנה. ז - ישראל - פברואר 2021

הבאנו חתול לפני מספר חודשים לבת שלי והופיעו לי מספר סימפטומים של אלרגיה. מאז השימוש בסנסיבו הם ירדו משמעותית. מרוצה מאוד

Sensibo pure smart air purifier

משנה חיים בתקופת האלרגיות

Sensibo Pure | Verified Purchase

גלעד. ת - ישראל - יולי 2021

בדרך כלל האלרגיות שלי נוראיות בתקופת האביב. הפעם הם עברו עם מינימום קשיים. אחלה של מכשיר

Sensibo pure smart air purifier testimonial

משאיר את הבית שלי עם ריח טוב

Sensibo Pure | Verified Purchase

גלית. ב - ישראל -ספטמבר 2021

רכשתי את המכשיר כדי למנוע קורונהֿ, אבל גיליתי שהוא פשוט עוזר להרבה דברים אחרים בבית. יש לי עובש וריח לא טוב מהמזגן, וסנסיבו עוזר לנשום אוויר שבאמת מרגיש נקי יותר

Sensibo pure smart sensing air purifier review

מחלות מהמזגן נעלמו

Sensibo Pure | Verified Purchase

עומר. ע - ישראל - אוגוסט 2021

רכשתי את המכשיר בתחילת הקיץ, אני לא מסוגל לישון בלי מזגן ותמיד קם עייף ומצונן. מאז השימוש במכשיר השינה שלי השתפרה פלאים. החדר מרגיש נקי יותר. ממליץ מאוד

Sensibo pure smart sensing air purifier testimonial

האפליקציה של סנסיבו מעולה

Sensibo Pure | Verified Purchase

סופי. ג - ישראל - 2021

אהבתי מאוד שהאפליקציה של סנסיבו מאוד נוחה לשימוש ונותנת לך פרמטרים של זיהום בבית. תמיד יש ספקות אם המטהר אוויר באמת עובד, אבל אפשר גם להרגיש את זה וגם לראות בגרפים של האפליקציה. מומלץ

זוהי כתבת פרסום ולא אתר חדשות או בלוג - העמוד מיועד לקדם מוצר ואין לקחת אותו כהמלצה רפואית. כל הביקורות בעמוד הם בהתאם לחוויות אישיות ותוצאות אינדיבידואליות שהלקוחות של המוצר השיגו ואין לקחת אותם כמשהו וודאי
מדיניות | תנאי שימוש